Prostředky k životu | behbezusili.cz

Cvičení jógy, chi kungu a meditace jsou prostředky k životu.

Cina Ačkoliv jsou tato cvičení skvělá pro kultivaci zdraví a pohody, také se mohou používat, když se musíte zabývat složitými situacemi. Možná víte, že budete čelit napjaté situaci v práci nebo doma. Možná je doprava pro vás každodenní můrou. Možná sedíte u počítače a cítíte, jak vám roste napětí v pažích a šíji. Když vnitřní neklid začne běhat v kruzích, brzy následuje zmatek ve vaší hlavě, břiše a ramenních svalech. Toto je okamžik, kdy je třeba začít vědomě dýchat a soustředit se na uvolnění a rozptýlení blokací. Uvolněte jakékoliv blokace předtím, než mají čas svázat se uvnitř vás a vytvořit větší problémy. Vstaňte a dělejte jakékoliv cvičení, které znáte, abyste dostali svou chi znovu do toku.

Kouzlo chi   Vyživování vaší vitální energie (chi, prány)vás učiní zdravějšími a uvolněnějšími pro zbytek vašeho života, až do vašeho stáří. Práce s chi čistí fyzické blokace a negativní emoce a myšlenky, přináší vám zpátky radost a spontaneitu, kterou jste měli jako děti.

Nejlepší cvičení   Existuje nejlepší cvičení pro zdraví? Odpověď do jisté míry závisí na vašich osobních prioritách. Kdyby byla jenom jedna věc, kterou bych mohl udělat, abych vám pomohl, naučil bych vás pořádně dýchat. Není důležité, co děláte, dýchat nepřetržitě a hladce je to nejpodstatnější.

behbezusili.cz

Kontaktujte nás

Adresa, obec

josef.sverma@seznam.cz

+420 604 828 626

Sdílejte s námi

Najdete nás