Termín neděle 28.11. 2021, Praha

 

Kurz proběhne za minimální účasti 3 běžců. Na stránce termínů kurzů ChiRunningu vidíte počet volných míst z 10. Pokud by se termín nenaplnil, tak Vás budu emailem kontaktovat s možností, že Vaší rezervaci přesunu na jiný termín. Z důvodů vládních opatření je možné, že tento kurz nebude moci proběhnout. Pokud se tak stane, tak Vás budu včas kontaktovat s dalšími možnostmi.

 

Kdy: 9,30 hod.

Jak dlouho: přibližně do 17,15 hod. s pauzou na obědModrá budova - místo konání kurzu 

Kde: Krásná a nová přednášková místnost o velikosti malé tělocvičny, Praha 8 - Kobylisy, ul. Pod Dlážděnkou (možnost parkování), 8 minut chůze od stanice metra Kobylisy (použijte východ z metra směrem do centra města, směr Salesiánské centrum), Najdete nás zde...

Náplň kurzu: najdete zde...

Místo konání kurzu

Cena: 1970,- Kč / účastník, cena nezahrnuje oběd

Platba: Kurz můžete uhradit v hotovosti v den konání kurzu nebo převodem minimálně 4 dny před termínem kurzu na číslo účtu:     670100-2213246548 / 6210 (do poznámky uveďte jméno, místo a termín kurzu)

S sebou: sportovní oblečení a obuv (očištěnou od kamínků a jiných nečistot), většinu času strávíme v tělocvičně, ale přibližně 1 hodinu budeme venku z důvodu tréninku kopců. Dále si nezapomeňte vzít pití a na oběd půjdeme do nedaleké restaurace nebo objednáme dovoz jídla z výborné Pizzerie.

Na kurz budete přihlášeni po řádném vyplnění přihlášky. Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, zašlet prosím obratem stornovací email na josef.sverma@seznam.cz, abyste zbytečně neblokovali místo jiným zájemcům.

GDPR - Podmínky zpracovaní osobních údajů