Partneři


Spolupráce

ZDRAVÁ KANCELÁŘ plus přináší komlpexní pohled a praktická řešení na problémy se sedavým zaměstnáním. Správné držení těla, nastavení pracovního prostředí, krátké aktivní přestávky a pravidelný pohyb nejen mimo kancelář výrazně snižuje riziko chronických zdravotních problémů, ale také zvyšuje efektivitu a radost z práce.  www.zdravakancelarplus.cz 


 

Logo 3 Prameny Praktická cvičení pro dlouhověkost a zdraví.

Výběr nejefektivnějších cvičebních systémů, z různých kultur a tradic, pro dlouhověkost a zdraví. Jóga, Chi Kung, 5 Tibeťanů, Dechová a meditační cvičení, Longevity set - cvičení speciálně vytvořená pro dlouhověkost a zdraví.

Čím dál více lidí se snaží uchovat a zlepšit si tělesné zdraví, emoční a duševní pohodu či si aktivně prodloužit délku života. Avšak většina z nich má zároveň málo času, který tomuto úsilí může věnovat.  Pro člověka, snažícího se vyhovět časovým nárokům moderního života, je nesmírně obtížné najít si čas pro jakékoli cvičení a naučit se jej na úrovni, která může mít zdravotní přínos. Zkuste se naučit alespoň některé cvičební systémy, které relativně rychle a pozitvině ovlivní vaše zdraví a délku života. www.dlouhovekost3prameny.cz


Benefit_logo3dVyužijte zaměstnaneckých benefitů a kupte si skupinový či individuální kurz Chi Runningu přes Benefit Plus, které uhradí Váš zaměstnavatel.

Společnost Benefit Management s.r.o. působí na trhu zaměstnaneckých výhod od roku 2003. V současné době spravuje benefitové programy pro několik desítek nejvýznamnějších společností v České republice i na Slovensku.  www.benefit-plus.eu


Benefity-logoVyužijte zaměstnaneckých benefitů a kupte si skupinový či individuální kurz Chi Runningu přes Benefity.cz, které uhradí Váš zaměstnavatel.

www.benefity.cz


Paní Mgr. Dagmar Mostecká je výborná fyzioterapeutka, která používá nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, které u nás rozvinuli především Prof. Václav Vojta a Doc. Pavel Kolář. Tento přístup je z dlouhodobého hlediska nejefektivnější, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo. Mgr. Dagmar Mostecká absolvovala magisterské studium fyzioterapie na 2. LF UK pod vedením Prof. Pavla Koláře, PhD.

Věřte, že vaše potíže jsou řešitelné i bez léků a operací!            www.bebalanced.cz


Domů


Sportvital_2

Od roku 2006 se Vám snažíme krom našich poznatků ze sportovní medicíny a zdravého životního stylu ve formě článků, rozborů a úvah přinést i jejich praktickou aplikaci ve formě kvalitních služeb krytých našimi zkušenostmi stejně jako odborným a vědeckým zázemím. Snažíte se marně zhubnout, upravit si životosprávu, zlepšit se ve sportu, nebo se zkrátka chcete cítit celkově lépe? Pak nás určitě kontaktujte, protože víme, jak Vám pomoci dosáhnout Vašich cílů.rozpoznat, která z informací je pravdivá. My se pokoušíme přinést objektivní pohled na některé závažné problémy spojené se zdravím, sportem a výživou, a to na základě posledních vědeckých výzkumů týkajících se zdravé diety, problémů s obezitou a preventivní výživou.